Чудесната писателка, госпожа Агата Кристи, ни сподели, че сюжетите на нейните романи намирала, когато мие чинии. Това било толкова глупаво занимание, чe неволно минавали мисли за убийства. След изповедта ѝ, като чешех котката си (също глупаво занимание), прочетох тази нейна пиеса. Охо! Тя е много умна. Въпреки, че е лудо криминална. Злото е в нея, но… там идва и райска любов. Доброто побеждава лошите! Ама кои са лошите? А де! Ей за това направихме този спектакъл: да търсим кое е черно, кое е бяло. И да имате усмихнати дни. Без кошмари!